Wyślij zgłoszenie


Zadzwoń Infolinia 667 122 122,

telefon stacjonarny 45 649 69 69

lub wypełnij poniższy formularz

Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym

Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym (EFPP) to ogólnopolska firma, zajmująca się kompleksową obsługą postępowań o świadczenia odszkodowawcze oraz reprezentacją klientów przed ubezpieczycielami i innymi podmiotami zobowiązanymi do naprawienia szkody.

Istotą naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym oraz ich bliskim w uzyskaniu pełnej rekompensaty za szkody osobowe oraz majątkowe, doznane w wyniku wypadków.

EFPP tworzą wykwalifikowani specjaliści posiadający rozległą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie praktyki oraz prawa ubezpieczeniowego. Dynamiczny rozwój EFPP doprowadził do wykształcenia ogólnopolskiej struktury przedstawicieli, zapewniających bezpośredni kontakt z klientem w miejscu i czasie dogodnym dla poszkodowanego. Zarówno w trakcie postępowania likwidacyjnego, jak i na drodze sądowej, nasi klienci reprezentowani są wyłącznie przez radców prawnych, specjalizujących się od wielu lat w prawie ubezpieczeniowym. Ponadto stale współpracujemy z biegłymi lekarzami oraz specjalistami z zakresu m.in. chirurgii, ortopedii, psychologii i in., co pozwala nam na precyzyjne wykazanie pełnej szkody przed ubezpieczycielem.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku oraz wypracowane metody dochodzenia roszczeń stanowią gwarancję dla naszych klientów uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania.

Dzięki licznym wygranym procesom sądowym oraz sukcesom odniesionych w konfrontacji z zakładami ubezpieczeń, zyskaliśmy opinię wiarygodnego obrońcy praw osób poszkodowanych, którego nie warto lekceważyć. Silna pozycja na rynku ubezpieczeniowym bezpośrednio przekłada się na szybkość i skuteczność postępowania odszkodowawczego, a także na wysokość świadczeń przyznawanych naszym klientom już na etapie postępowania przesądowego. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób poszkodowanych, znajdujących się nierzadko w bardzo trudnej sytuacji materialnej, podejmując się obrony praw naszych klientów nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Aż do zakończenia postępowania likwidacyjnego sprawę całościowo prowadzimy na własne ryzyko finansowe. Nasze wynagrodzenie i zwrot poniesionych kosztów stanowi określona umownie procentowa prowizja od uzyskanej kwoty odszkodowania.

Nasze liczne sukcesy na tym polu oraz Państwa zaufanie stanowią potwierdzenie, iż nasza praca wykonywana jest rzetelnie, zgodnie z najwyższymi standardami oraz ze zrozumieniem potrzeb naszych Klientów.

Aby zapewnić Państwu szybkie otrzymanie świadczeń dbamy o terminowość likwidacji szkód aktywnie współdziałając z Komisją Nadzoru Finansowego oraz Rzecznikiem Ubezpieczonych.

Liczne, wygrane procesy na drodze sądowej powodują, iż ubezpieczyciele mają świadomość, że brak zapłaty należnego świadczenia w postępowaniu przedsądowym skutkować będzie skierowaniem sprawy na drogę sądową i narazi towarzystwo na dalsze koszty. To daje nam bardzo silne argumenty w konfrontacji z towarzystwami ubezpieczeń i sprawia, że nasze działania okazały się skuteczne w 100% przyjętych spraw.

Gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy i uzyskanie maksymalnego możliwego zadośćuczynienia i odszkodowania lub innych świadczeń odszkodowawczych (np. renta przy wypadkach śmiertelnych, przyznawana dzieciom lub małżonkowi osoby zmarłej).

Nasze liczne sukcesy na tym polu oraz Państwa zaufanie stanowią potwierdzenie, iż nasza praca wykonywana jest rzetelnie, zgodnie z najwyższymi standardami oraz ze zrozumieniem potrzeb naszych Klientów. Zachęcamy do wykorzystania możliwości zdobycia odszkodowania bez ponoszenia zbędnych kosztów i ryzyka.Wypadek w pracy?


Jeżeli pracownik doznał wypadku w pracy, jest zobowiązany do zgłoszenia zdarzenia pracodawcy.

Klienci o nas

Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym


Sp. z o.o. sp. Komandytowa

Szosa Chełmińska 26 (8.piętro)

87-100 Toruń

tel. 56 658 66 33

fax. 56 658 66 34

e-mail: kliknij

Masz pytanie? Napisz do nas