Wyślij zgłoszenie


Zadzwoń Infolinia 667 122 122,

telefon stacjonarny 45 649 69 69

lub wypełnij poniższy formularz

Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym

Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym (EFPP) zapewnia Państwu kompleksową obsługę prawną postępowania likwidacyjnego przed ubezpieczycielami i innymi podmiotami zobowiązanymi do naprawienia szkody. Istotą naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym oraz ich bliskim w uzyskaniu pełnej rekompensaty za szkody osobowe oraz majątkowe, doznane w wyniku wypadków.

EFPP tworzą wykwalifikowani specjaliści posiadający rozległą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie praktyki oraz prawa ubezpieczeniowego. Zarówno w trakcie postępowania likwidacyjnego, jak i na drodze sądowej, nasi klienci reprezentowani są wyłącznie przez radców prawnych, specjalizujących się od wielu lat w prawie ubezpieczeniowym. Ponadto stale współpracujemy z biegłymi lekarzami oraz specjalistami z zakresu m.in. chirurgii, ortopedii, psychologii i in., co pozwala nam na precyzyjne wykazanie pełnej szkody przed ubezpieczycielem.

Dzięki licznym wygranym procesom sądowym oraz sukcesom odniesionym w konfrontacji z zakładami ubezpieczeń, zyskaliśmy opinię wiarygodnego obrońcy praw osób poszkodowanych, którego nie warto lekceważyć. Silna pozycja na rynku ubezpieczeniowym bezpośrednio przekłada się na szybkość i skuteczność postępowania odszkodowawczego, a także na wysokość świadczeń przyznawanych naszym klientom już na etapie postępowania przedsądowego. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób poszkodowanych, znajdującym się nierzadko w bardzo trudnej sytuacji materialnej, podejmując się obrony Państwa praw nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Aż do zakończenia postępowania likwidacyjnego sprawę całościowo prowadzimy na własne ryzyko finansowe, zarówno w trakcie polubownych negocjacji z zakładem ubezpieczeniowym, jak i na etapie postępowania na drodze sądowej. Nasze wynagrodzenie i zwrot poniesionych kosztów stanowi tylko i wyłącznie określona umownie procentowa prowizja od uzyskanej kwoty odszkodowania.

Dynamiczny rozwój EFPP doprowadził do wykształcenia ogólnopolskiej struktury wyszkolonych przedstawicieli, zapewniających bezpośredni kontakt z naszą firmą w miejscu i czasie dogodnym dla Państwa. O efektach naszej pracy są Państwo na bieżąco informowani telefonicznie lub bezpośrednio przez naszych przedstawicieli, w zależności od Państwa preferencji. Co więcej, istnieje możliwość stałego monitorowania stanu powierzonej nam sprawy w stworzonym specjalnie na Państwa potrzeby Internetowym Systemie Monitoringu Spraw. Stąd w oparciu o przekazane nam pełnomocnictwo prowadzimy wszystkie sprawy samodzielnie, bez konieczności osobistego stawiennictwa. Co należy jednak podkreślić, wszelkie czynności podejmowane są przez nas za Państwa pełną wiedzą i zgodą.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku oraz wypracowane metody dochodzenia roszczeń stanowią gwarancję dla naszych klientów uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania.Wypadek w pracy?


Jeżeli pracownik doznał wypadku w pracy, jest zobowiązany do zgłoszenia zdarzenia pracodawcy.

Klienci o nas

Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym


Sp. z o.o. sp. Komandytowa

Szosa Chełmińska 26 (8.piętro)

87-100 Toruń

tel. 56 658 66 33

fax. 56 658 66 34

e-mail: kliknij

Masz pytanie? Napisz do nas