Rzetelna firma
Miałeś wypadek?
Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie
ZGŁOSZENIE SZKODY
56 649 69 69
*

Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym

Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym (EFPP) zapewnia Państwu kompleksową obsługę prawną postępowania likwidacyjnego przed ubezpieczycielami i innymi podmiotami zobowiązanymi do naprawienia szkody. Istotą naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym oraz ich bliskim w uzyskaniu pełnej rekompensaty za szkody osobowe oraz majątkowe, doznane w wyniku wypadków.

EFPP tworzą wykwalifikowani specjaliści posiadający rozległą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie praktyki oraz prawa ubezpieczeniowego. Zarówno w trakcie postępowania likwidacyjnego, jak i na drodze sądowej, nasi klienci reprezentowani są wyłącznie przez radców prawnych, specjalizujących się od wielu lat w prawie ubezpieczeniowym. Ponadto stale współpracujemy z biegłymi lekarzami oraz specjalistami z zakresu m.in. chirurgii, ortopedii , psychologii i in., co pozwala nam na precyzyjne wykazanie pełnej szkody przed ubezpieczycielem.

Dzięki licznym wygranym procesom sądowym oraz sukcesom odniesionym w konfrontacji z zakładami ubezpieczeń, zyskaliśmy opinię wiarygodnego obrońcy praw osób poszkodowanych, którego nie warto lekceważyć. Silna pozycja na rynku ubezpieczeniowym bezpośrednio przekłada się na szybkość i skuteczność postępowania odszkodowawczego, a także na wysokość świadczeń przyznawanych naszym klientom już na etapie postępowania przedsądowego. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób poszkodowanych, znajdującym się nierzadko w bardzo trudnej sytuacji materialnej, podejmując się obrony Państwa praw nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Aż do zakończenia postępowania likwidacyjnego sprawę całościowo prowadzimy na własne ryzyko finansowe, zarówno w trakcie polubownych negocjacji z zakładem ubezpieczeniowym, jak i na etapie postępowania na drodze sądowej. Nasze wynagrodzenie i zwrot poniesionych kosztów stanowi tylko i wyłącznie określona umownie procentowa prowizja od uzyskanej kwoty odszkodowania.

Dynamiczny rozwój EFPP doprowadził do wykształcenia ogólnopolskiej struktury wyszkolonych przedstawicieli, zapewniających bezpośredni kontakt z naszą firmą w miejscu i czasie dogodnym dla Państwa. O efektach naszej pracy są Państwo na bieżąco informowani telefonicznie lub bezpośrednio przez naszych przedstawicieli, w zależności od Państwa preferencji. Co więcej, istnieje możliwość stałego monitorowania stanu powierzonej nam sprawy w stworzonym specjalnie na Państwa potrzeby Internetowym Systemie Monitoringu Spraw. Stąd w oparciu o przekazane nam pełnomocnictwo prowadzimy wszystkie sprawy samodzielnie, bez konieczności osobistego stawiennictwa. Co należy jednak podkreślić, wszelkie czynności podejmowane są przez nas za Państwa pełną wiedzą i zgodą.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku oraz wypracowane metody dochodzenia roszczeń stanowią gwarancję dla naszych klientów uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania.