Rzetelna firma
Miałeś wypadek?
Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie
ZGŁOSZENIE SZKODY
56 649 69 69

Kariera

Szybki rozwój Europejskiego Funduszu Pomocy Poszkodowanym prowadzi do dynamicznej budowy struktury współpracowników w całej Polsce. Jeżeli pragniesz rozpocząć karierę w prestiżowej firmie, gwarantującej szybki rozwój oraz konkurencyjne warunki płacowe, wyślij swoją aplikacje.

Aktualnie poszukujemy Specjalisty ds. odszkodowań:

Zadania:

  • wyszukanie osób poszkodowanych, którym nasza Firma pomoże uzyskać odszkodowanie bądź zadośćuczynienie,
  • zawieranie umów z Klientami,
  • godne reprezentowanie Firmy przed Klientami oraz rzetelne przedstawienie praw i obowiązków osób poszkodowanych,
  • kompletowanie niezbędnej dokumentacji,
  • kontakt z klientem w trakcie postępowania likwidacyjnego.

Wymagania wobec kandydata:

  • zdolność budowania dobrych relacji oraz nawiązywani kontaktu z Klientem,
  • entuzjazm, samodyscyplina i kreatywność,
  • umiejętność samoorganizacji własnej pracy,
  • chęć osiągnięcia sukcesu zawodowego i osobistego.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe: wynagrodzenie prowizyjne (płatne w terminie uzgodnionym indywidualnie w umowie),
  • umowa o współpracy,
  • możliwość wsparcia finansowego (paliwo, telefon),
  • dla najlepszych możliwość stałego zatrudnienia (umowa o pracę, samochód, laptop, telefon, drukarka),
  • realna możliwość awansu w strukturach firmy w oparciu o jasny plan kariery,
  • rozwój poprzez bezpłatne szkolenia,
  • współpraca z działem prawnym.

Wyślij swoją aplikację na adres mail lub zadzwoń pod numer: 501 404 869.