Wyślij zgłoszenie


Zadzwoń Infolinia 667 122 122,

telefon stacjonarny 45 649 69 69

lub wypełnij poniższy formularz


POSZERZENIE DZIAŁALNOŚCI O WYPADKI ZAGRANICZNE

25-mar-2013 15:52

Dynamiczny rozwój EFPP oraz  rodzaj problemów, z którymi borykają się nasi klienci, skłoniły nas do poszerzenia działalności o pomoc w uzyskaniu odszkodowania poza granicami Polski. W tym celu podjęliśmy stałą współpracę z kancelariami w Anglii. Zachęcamy do wstępnego zgłoszenia sprawy poprzez formularz online, znajdujący się na stronie internetowej:

https://odszkodowania-zagraniczne.pl/

Niezwłocznie skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel oraz udzieli wszelkich niezbędnych informacji. Pragniemy podkreślić, że w przypadku pomocy w uzyskaniu odszkodowania zagranicą, oferujemy jeszcze korzystniejsze warunki współpracy. Zarówno przed wszczęciem postępowania, jak i po uzyskaniu odszkodowania, nie ponoszą Państwo żadnych kosztów! Nasze wynagrodzenie pobieramy bezpośrednio od ubezpieczyciela zagranicznego i nie odliczamy prowizji od uzyskanego odszkodowania­­­, dzięki czemu finalnie uzyskują Państwo pełną kwotę rekompensaty za szkodę.


100tys. zł za obrażenia doznane w wypadku drogowym

25-mar-2013 15:51

Latem 2012 r. nasza klientka, jadąc jako pasażerka motocykla, uległa ciężkiemu wypadkowi komunikacyjnemu. Na skutek doznanych obrażeń została poddana kilku operacjom oraz dalszemu długotrwałemu leczeniu. W związku z rozmiarem doznanych obrażeń oraz ogromem cierpień zarówno fizycznych, jak i psychicznych, EFPP działając w charakterze pełnomocnika poszkodowanej wystąpił o przyznanie kwoty 100 tys. zł tytułem zadośćuczynienia za doznane w wyniku wypadku krzywdy (art. 436 § 2 w zw. z art. 444 § 1 oraz 445 § 1 w zw. z art. 444 kc ). W trakcie postępowania likwidacyjnego zostały wskazane i udowodnione wszystkie czynniki mające wpływ na wielkość powstałej szkody. Początkowo ubezpieczyciel, odpowiadając z polisy OC sprawcy, przyznał kwotę 10 tys. zł. Uznając powyższą kwotę za oczywiście nieadekwatna do rozmiaru uszczerbku, EFPP podjął dalsze kroki negocjacyjne, dążąc, zgodnie z polityką firmy, do uzyskania pełnej kwoty odszkodowania. W wyniku podjętych działań, ubezpieczyciel uznał zasadność całości dochodzonej kwoty, co pozwoliło na wypłatę odszkodowania niecałe pół roku po wypadku.


NOWA STRONA INTERNETOWA EFPP

25-mar-2013 14:26

W  celu zwiększenia Państwa komfortu i wygody  została uruchomiana nowa strona internetowa Europejskiego Funduszu Pomocy Poszkodowanym.
Obecnie informacje o nas można znaleźć dodatkowo pod adresem:
www.odszkodowaniakomunikacyjne.pl
Wychodząc naprzeciw dzisiejszej technice oraz  metodom komunikacji  został utworzony formularz online, poprzez który mają Państwo możliwość bezpośredniego kontaktu z naszą firmą, nie ponosząc żadnych kosztów! Po dokonaniu wstępnego zgłoszenia online, niezwłocznie skontaktuje się z Państwem specjalista ds. odszkodowań celem udzielenia  wszelkich niezbędnych informacji. Dalszy kontakt z naszą firmą odbywa się według Państwa preferencji: telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio za pośrednictwem naszego przedstawiciela, który uda się na miejsce spotkania dogodne dla Państwa.  Mamy nadzieję, że nowy przejrzysty układ graficzny ułatwi Państwu znalezienie niezbędnych informacji oraz kontakt z naszą firmą.

« ... 40 41 » 


Wypadek w pracy?


Jeżeli pracownik doznał wypadku w pracy, jest zobowiązany do zgłoszenia zdarzenia pracodawcy.

Klienci o nas

Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym


Sp. z o.o. sp. Komandytowa

Szosa Chełmińska 26 (8.piętro)

87-100 Toruń

tel. 56 658 66 33

fax. 56 658 66 34

e-mail: kliknij

Masz pytanie? Napisz do nas