Wyślij zgłoszenie


Zadzwoń Infolinia 667 122 122,

telefon stacjonarny 45 649 69 69

lub wypełnij poniższy formularz

Szczegóły aktualności

Wypadek podczas wsiadania/wysiadania

17-lis-2020 11:36


Podczas ubiegania się o odszkodowanie z tytułu wypadku podczas wsiadania, wysiadania z pojazdu, załadunku i wyładunku pojazdów, musimy udowodnić kierowcy/właścicielowi polisy OC winę z tytułu odpowiedzialności cywilnej.
 
Poszkodowany może na przykład domagać się odszkodowania, jeśli dozna szkody gdy wysiadając z samochodu zahaczy nogą o wystającą uszczelkę w progu lub w wyniku szarpnięcia samochodu spowodowanego zdjęciem nogi ze sprzęgła
 
Poszkodowany może starać o odszkodowanie również, gdy np. podczas załadunku potknie się o zniszczoną podłogę naczepy i dozna szkody. Wypadki z tego tytułu muszą być udokumentowane pisemnym oświadczeniem świadków zdarzenia, najlepiej właściciela polisy OC lub kierowcy samochodu.

Pozostałe aktualności

Definicja: Poszkodowany

29-gru-2020 12:47


POSZKODOWANY – każda osoba niebędąca sprawcą, która doznała szkody w wyniku wypadku komunikacyjnego; nie ma znaczenia fakt pokrewieństwa lub powinowactwa poszkodowanego ze sprawcą
 
Poszkodowany ma prawo domagać się likwidacji szkody bezpośrednio od ubezpieczyciela sprawcy
 
Poszkodowany ma prawo do uzyskania odszkodowania, bez względu na to, czy jest pasażerem pojazdu sprawcy!

Podpisałem ugodę czy da się coś z tym zrobić?

26-gru-2020 14:20


Zdrowych i Wesołych Świąt!

22-gru-2020 14:15


Zapowiadały się wspaniałe wakacje...

18-gru-2020 12:01Zaraz po powrocie ze szkoły, tuż po rozdaniu świadectw, Radek oznajmił ośmioletniej Zuzi, że ze dwa dni wyjeżdżają na wakacje. Była to niespodzianka, która sprawiła całej rodzinie wiele radości. Czteroosobowa rodzinka przez cały weekend pakowała niezbędne rzeczy. Tata Radek szukał materaca i plażowych piłek, mama Gosia szykowała pampersy dla półtorarocznego Filipa, a Zuzia przymierzała okularki wodne i strój kąpielowy. Wczesnym rankiem w poniedziałek cała czteroosobowa załoga wsiadła do samochodu i rozpoczęła podróż na północ Polski.
 
Niestety...
https://odszkodowaniakomunikacyjne.pl/News/202

Telefon podczas jazdy...

18-gru-2020 11:34


Dyrektor Kamil Woźniak z kolejną poradą z prostym przekazem "Jedziesz? Prowadzisz? Nie rozmawiaj przez telefon, nie pisz smsów "! 

Takie zachowanie kierowców jest często przyczyną wypadków! Więc jak już musisz odbyć z kimś rozmowę telefoniczną... Używaj zestawów głośnomówiących :)

« 1 2 3  ... » 


Wypadek w pracy?


Jeżeli pracownik doznał wypadku w pracy, jest zobowiązany do zgłoszenia zdarzenia pracodawcy.

Klienci o nas

Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym


Sp. z o.o. sp. Komandytowa

Szosa Chełmińska 26 (8.piętro)

87-100 Toruń

tel. 56 658 66 33

fax. 56 658 66 34

e-mail: kliknij

Masz pytanie? Napisz do nas