Wyślij zgłoszenie


Zadzwoń Infolinia 667 122 122,

telefon stacjonarny 45 649 69 69

lub wypełnij poniższy formularz

Szczegóły aktualności

Fundacja EFPP i wszystko jasne :)

11-lip-2019 14:57


Pozostałe aktualności

190 tys. zł zadośćuczynienia za śmierć bliskich

29-sie-2013 14:55

W 2000 r. w następstwie tragicznego wypadku drogowego zmarły córka oraz wnuczka naszej klientki. Działając w imieniu pokrzywdzonej, EFPP w 2011 r. zgłosił roszczenie o wypłatę zadośćuczynienia. Na etapie postępowania przedsądowego Ubezpieczyciel, odpowiadając z OC sprawcy wypadku, wypłacił 10 tys. zł tytułem odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej. Uznając, iż powyższa kwota jaskrawie narusza interesy naszej klientki oraz nie odzwierciedla doznanych przez nią cierpień, Sprawa ta miała swój finał w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie.  Wyrokiem z dnia 17 lipca 2013 r. (sygn. akt I ACa 313/13) Sąd przyznał poszkodowanej 190 tys. zł zadośćuczynienia za doznane krzywdy oraz znacznego pogorszenia się sytuacji życiowej!  W uzasadnieniu Sąd wskazał na trafność wszystkich podniesionych w pozwie argumentów uznając, iż niezaprzeczalnie tragiczna śmierć bliskich narusza dobra osobiste naszej klientki.

NARESZCIE SAMODZIELNY

06-sie-2013 14:42

Nasz podopieczny Karol Buliński cieszy się aktywnym wózkiem.  "Otto bock" to jego nowy przyjaciel, dostosowany do indywidualnych  potrzeb chłopca, idealny towarzysz podczas zabaw i obowiązków. Teraz Karol dzięki swojej mobilności, może mieć pewność, że nie pozostanie w tyle za rówieśnikami, a rodzice mogą  cieszyć się gwarancją bezpieczeństwa chłopca z jego nowatorskim towarzyszem.

Apel o pomoc dla Wiktorii Słomianej !

29-lip-2013 08:52

Wiktoria MA potencjał, MA szansę na normalniejsze życie – Pani Danuta (mama Wiktorii) sama nie jest w stanie pozyskać środków na niezbędną rehabilitację i leczenie, bowiem wymaga ona stałej i szeroko ukierunkowanej terapii z wykorzystaniem różnych form i metod psychologiczno - pedagogicznych, musi także korzystać z pomocy specjalistów różnych dziedzin medycyny i pedagogiki. Poza rehabilitacją prowadzoną 2 razy w tygodniu przez rehabilitanta z naszej fundacji, ćwiczeń 3 razy dziennie wykonywanych przez mamę, Wiktorka ma utrudniony dostęp do ośrodka rehabilitacji ze względu na miejsce zamieszkania, dotarcie na codzienną rehabilitację środkami komunikacji podmiejskiej jest niemożliwe, ponieważ wózek dziecka niepełnosprawnego nie mieści się w drzwiach autobusu, a mama nie posiada samochodu. Dużą szansą dla Wiktorii jest wyjazd na turnus rehabilitacyjny. Do tej pory mama próbowała sama dawać sobie radę, walczyła o każdy dzień, tydzień, miesiąc bez infekcji. Ponieważ leczenie Wiktorii  i wynajem  małego mieszkania bardzo obciążają jej budżet, dostęp do turnusu rehabilitacyjnego przekracza jej skromne możliwości finansowe.


FUNDACJA EFPP „SERCE DZIECIOM”

24-lip-2013 11:45

Wykorzystując w pełni nasz potencjał oraz chęć niesienia pomocy, przeświadczeniu o słuszności podejmowanych działań, staramy się dotrzeć również do tych najbardziej bezbronnych i potrzebujących. W tym celu w grudniu 2012 r. założyliśmy Fundację Europejskiego Funduszu Pomocy Poszkodowanym "Serce dzieciom", której głównym celem jest pomoc dzieciom nieuleczalnie lub przewlekle chorym oraz znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej. Opieka sprawowana przez Fundację obejmuje również wspomaganie całej rodziny w ostatnim okresie życia dziecka oraz w czasie żałoby.
Jeżeli pragną Państwo uzyskać więcej informacji, dotyczących działalności Fundacji oraz możliwości wsparci naszych podopiecznych, prosimy odwiedzić  stronę internetową:
fundacja-efpp.pl

POSZERZENIE DZIAŁALNOŚCI O WYPADKI ZAGRANICZNE

25-mar-2013 15:52

Dynamiczny rozwój EFPP oraz  rodzaj problemów, z którymi borykają się nasi klienci, skłoniły nas do poszerzenia działalności o pomoc w uzyskaniu odszkodowania poza granicami Polski. W tym celu podjęliśmy stałą współpracę z kancelariami w Anglii. Zachęcamy do wstępnego zgłoszenia sprawy poprzez formularz online, znajdujący się na stronie internetowej:

https://odszkodowania-zagraniczne.pl/

Niezwłocznie skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel oraz udzieli wszelkich niezbędnych informacji. Pragniemy podkreślić, że w przypadku pomocy w uzyskaniu odszkodowania zagranicą, oferujemy jeszcze korzystniejsze warunki współpracy. Zarówno przed wszczęciem postępowania, jak i po uzyskaniu odszkodowania, nie ponoszą Państwo żadnych kosztów! Nasze wynagrodzenie pobieramy bezpośrednio od ubezpieczyciela zagranicznego i nie odliczamy prowizji od uzyskanego odszkodowania­­­, dzięki czemu finalnie uzyskują Państwo pełną kwotę rekompensaty za szkodę.


« ... 19 20 21  ... » 


Wypadek w pracy?


Jeżeli pracownik doznał wypadku w pracy, jest zobowiązany do zgłoszenia zdarzenia pracodawcy.

Klienci o nas

Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym


Sp. z o.o. sp. Komandytowa

Szosa Chełmińska 26 (8.piętro)

87-100 Toruń

tel. 56 658 66 33

fax. 56 658 66 34

e-mail: kliknij

Masz pytanie? Napisz do nas