Wyślij zgłoszenie


Zadzwoń Infolinia 667 122 122,

telefon stacjonarny 45 649 69 69

lub wypełnij poniższy formularz

Szczegóły aktualności

Przekaż 1 % na rzecz Fundacji EFPP!

17-kwi-2019 08:41


Pozostałe aktualności

Apel o pomoc dla Wiktorii Słomianej !

29-lip-2013 08:52

Wiktoria MA potencjał, MA szansę na normalniejsze życie – Pani Danuta (mama Wiktorii) sama nie jest w stanie pozyskać środków na niezbędną rehabilitację i leczenie, bowiem wymaga ona stałej i szeroko ukierunkowanej terapii z wykorzystaniem różnych form i metod psychologiczno - pedagogicznych, musi także korzystać z pomocy specjalistów różnych dziedzin medycyny i pedagogiki. Poza rehabilitacją prowadzoną 2 razy w tygodniu przez rehabilitanta z naszej fundacji, ćwiczeń 3 razy dziennie wykonywanych przez mamę, Wiktorka ma utrudniony dostęp do ośrodka rehabilitacji ze względu na miejsce zamieszkania, dotarcie na codzienną rehabilitację środkami komunikacji podmiejskiej jest niemożliwe, ponieważ wózek dziecka niepełnosprawnego nie mieści się w drzwiach autobusu, a mama nie posiada samochodu. Dużą szansą dla Wiktorii jest wyjazd na turnus rehabilitacyjny. Do tej pory mama próbowała sama dawać sobie radę, walczyła o każdy dzień, tydzień, miesiąc bez infekcji. Ponieważ leczenie Wiktorii  i wynajem  małego mieszkania bardzo obciążają jej budżet, dostęp do turnusu rehabilitacyjnego przekracza jej skromne możliwości finansowe.


FUNDACJA EFPP „SERCE DZIECIOM”

24-lip-2013 11:45

Wykorzystując w pełni nasz potencjał oraz chęć niesienia pomocy, przeświadczeniu o słuszności podejmowanych działań, staramy się dotrzeć również do tych najbardziej bezbronnych i potrzebujących. W tym celu w grudniu 2012 r. założyliśmy Fundację Europejskiego Funduszu Pomocy Poszkodowanym "Serce dzieciom", której głównym celem jest pomoc dzieciom nieuleczalnie lub przewlekle chorym oraz znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej. Opieka sprawowana przez Fundację obejmuje również wspomaganie całej rodziny w ostatnim okresie życia dziecka oraz w czasie żałoby.
Jeżeli pragną Państwo uzyskać więcej informacji, dotyczących działalności Fundacji oraz możliwości wsparci naszych podopiecznych, prosimy odwiedzić  stronę internetową:
fundacja-efpp.pl

POSZERZENIE DZIAŁALNOŚCI O WYPADKI ZAGRANICZNE

25-mar-2013 15:52

Dynamiczny rozwój EFPP oraz  rodzaj problemów, z którymi borykają się nasi klienci, skłoniły nas do poszerzenia działalności o pomoc w uzyskaniu odszkodowania poza granicami Polski. W tym celu podjęliśmy stałą współpracę z kancelariami w Anglii. Zachęcamy do wstępnego zgłoszenia sprawy poprzez formularz online, znajdujący się na stronie internetowej:

https://odszkodowania-zagraniczne.pl/

Niezwłocznie skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel oraz udzieli wszelkich niezbędnych informacji. Pragniemy podkreślić, że w przypadku pomocy w uzyskaniu odszkodowania zagranicą, oferujemy jeszcze korzystniejsze warunki współpracy. Zarówno przed wszczęciem postępowania, jak i po uzyskaniu odszkodowania, nie ponoszą Państwo żadnych kosztów! Nasze wynagrodzenie pobieramy bezpośrednio od ubezpieczyciela zagranicznego i nie odliczamy prowizji od uzyskanego odszkodowania­­­, dzięki czemu finalnie uzyskują Państwo pełną kwotę rekompensaty za szkodę.


100tys. zł za obrażenia doznane w wypadku drogowym

25-mar-2013 15:51

Latem 2012 r. nasza klientka, jadąc jako pasażerka motocykla, uległa ciężkiemu wypadkowi komunikacyjnemu. Na skutek doznanych obrażeń została poddana kilku operacjom oraz dalszemu długotrwałemu leczeniu. W związku z rozmiarem doznanych obrażeń oraz ogromem cierpień zarówno fizycznych, jak i psychicznych, EFPP działając w charakterze pełnomocnika poszkodowanej wystąpił o przyznanie kwoty 100 tys. zł tytułem zadośćuczynienia za doznane w wyniku wypadku krzywdy (art. 436 § 2 w zw. z art. 444 § 1 oraz 445 § 1 w zw. z art. 444 kc ). W trakcie postępowania likwidacyjnego zostały wskazane i udowodnione wszystkie czynniki mające wpływ na wielkość powstałej szkody. Początkowo ubezpieczyciel, odpowiadając z polisy OC sprawcy, przyznał kwotę 10 tys. zł. Uznając powyższą kwotę za oczywiście nieadekwatna do rozmiaru uszczerbku, EFPP podjął dalsze kroki negocjacyjne, dążąc, zgodnie z polityką firmy, do uzyskania pełnej kwoty odszkodowania. W wyniku podjętych działań, ubezpieczyciel uznał zasadność całości dochodzonej kwoty, co pozwoliło na wypłatę odszkodowania niecałe pół roku po wypadku.


NOWA STRONA INTERNETOWA EFPP

25-mar-2013 14:26

W  celu zwiększenia Państwa komfortu i wygody  została uruchomiana nowa strona internetowa Europejskiego Funduszu Pomocy Poszkodowanym.
Obecnie informacje o nas można znaleźć dodatkowo pod adresem:
www.odszkodowaniakomunikacyjne.pl
Wychodząc naprzeciw dzisiejszej technice oraz  metodom komunikacji  został utworzony formularz online, poprzez który mają Państwo możliwość bezpośredniego kontaktu z naszą firmą, nie ponosząc żadnych kosztów! Po dokonaniu wstępnego zgłoszenia online, niezwłocznie skontaktuje się z Państwem specjalista ds. odszkodowań celem udzielenia  wszelkich niezbędnych informacji. Dalszy kontakt z naszą firmą odbywa się według Państwa preferencji: telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio za pośrednictwem naszego przedstawiciela, który uda się na miejsce spotkania dogodne dla Państwa.  Mamy nadzieję, że nowy przejrzysty układ graficzny ułatwi Państwu znalezienie niezbędnych informacji oraz kontakt z naszą firmą.

« ... 22 » 


Wypadek w pracy?


Jeżeli pracownik doznał wypadku w pracy, jest zobowiązany do zgłoszenia zdarzenia pracodawcy.

Klienci o nas

Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym


Sp. z o.o. sp. Komandytowa

Szosa Chełmińska 26 (8.piętro)

87-100 Toruń

tel. 56 658 66 33

fax. 56 658 66 34

e-mail: kliknij

Masz pytanie? Napisz do nas